  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK AP-GIC-010A-030
HiPoE injektor pro IP kamery s výkonem 30W
VIVOTEK AP-GIC-010A-030
VIVOTEK AP-GIC-010A-030 rozměry
VIVOTEK AP-GIC-010A-030 instalace
HiPoE injektor VIVOTEK AP-GIC-010A-030 splňující standard IEEE 802.3af a 802.3at, slouží k napájení síťových zařízení s využitím datového kabelu se spotřebou až do 30W. Od PoE injektoru ke koncovému zařízení stačí přivést jediný kabel pro data i napájení a to až do vzdálenosti 100m, podpora 10/100/1000Mbps.
Dostupnost:Poslat dotaz »
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódAP-GIC-010A-030
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Popis
  • Obsah balení
  • Obrázky
VIVOTEK AP-GIC-010A-030 s výkonem 30W je speciálně navržen pro IP kamery VIVOTEK.
Základní informace
  • přenosové rychlosti 10/100/1000 Mbps
  • podpora PoE napájení dle norem IEEE 802.3af a 802.3at
  • podpora norem IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Mechanické provedení
  • provedení: vnitřní
  • šířka: 64mm
  • výška: 42mm
    • hloubka: 146mm
    • vlhkost: 90%
    • hmotnost: 200g
    • provozní teploty: -0°C až 50°C
    • schválení a normy: CE, C-Tick, FCC, VCCI, LVD
Provozní teploty
  • 0°C až 50°C při 30W
Napájení zařízení
  • vstupní napájení 110~240V AC / 50~60Hz
  • spotřeba 15,4W
  • výstupní napájení 54V DC / 15,4W
Obsah balení
  • VIVOTEK AP-GIC-010A-030
  • přívodní sňůra na 230V