  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK AP-GIC-011A-095
HiPoE injektor pro otočené kamery s výkonem 95W
HiPoE injektor VIVOTEK AP-GIC-011A-095
HiPoE injektor VIVOTEK AP-GIC-011A-095 zapojení
HiPoE injektor VIVOTEK AP-GIC-011A-095 rozměry
HiPoE injektor VIVOTEK AP-GIC-011A-095 splňující standard IEEE 802.3at, slouží k napájení síťových zařízení s využitím datového kabelu se spotřebou až do 95W. Přepěťová ochrana data/PoE 12KV, AC napájení 4KV. Od HiPoE injektoru ke koncovému zařízení stačí přivést jediný kabel pro data i napájení a to až do vzdálenosti 100m, podpora 10/100/1000Mbps.
Dostupnost:
27 ks na hlavním skladě v ČR
Expedice do 24 hodin od objednání!!
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódAP-GIC-011A-095
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Popis
  • Obsah balení
  • Obrázky
VIVOTEK AP-GIC-010A-095 s výkonem 95W je speciálně navržen pro venkovní otočné IP kamery VIVOTEK s IR přísvitem (VAIR).
Základní informace
  • přenosové rychlosti 10/100/1000 Mbps
  • podpora PoE napájení dle norem IEEE 802.3af a 802.3at
  • podpora norem IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Přepěťová ochrana
  • Data + PoE napájení kamery - ochrana 12KV
  • AC napájení injektoru - ochrana 4KV
Mechanické provedení
  • provedení: vnitřní
  • šířka: 84mm
  • výška: 44mm
    • hloubka: 153mm
    • vlhkost: 90%
    • hmotnost: 400g
    • provozní teploty: -20°C až 70°C
    • schválení a normy: CE, C-Tick, FCC, VCCI, LVD
Provozní teploty
  • -20°C až 30°C při 95W
  • -20°C až 40°C při 80W
  • -20°C až 50°C při 70W
Napájení zařízení
  • vstupní napájení 110~240V AC / 50~60Hz
  • spotřeba 100W
  • výstupní napájení 54V DC / 95W
Obsah balení
  • VIVOTEK AP-GIC-010A-095
  • přívodní sňůra na 230V