  • Produkt „SONY SNCA-PS24/1“ byl úspěšně přidán do porovnání.
  Venkovní IP kamera VIVOTEK FD9367-HV pro kamerové systémy SONY SNCA-PS12/1 SONY SNCA-PS24/1
VIVOTEK FD9367-HV
SONY SNCA-PS12/1
Vnitřní napájecí zdroj SONY 12V DC 1A
SONY SNCA-PS24/1
Vnitřní napájecí zdroj SONY 24V AC / 1A
  odebrat z porovnání odebrat z porovnání odebrat z porovnání
Kategorie: Venkovní FixDome kamery VIVOTEK Zdroje SONY Zdroje SONY
Značka: VIVOTEK SONY SONY
Nadstandardní vlastnosti kamery
Automatické ostření včetně zoomu: ano
SNV - zvýšená citlivost v noci: ano
Smart Stream III: ano
3D redukce šumu: ano
Obrazové profily: ano
Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: ano
Integrovaný přísvit: ano
Smart IR II: ano
Přístup pomocí mobilního telefonu: ano
Podpora standardu ONVIF: ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip: 1/2" Progressive CMOS
Vlastnosti snímacího čipu: 1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro II
Citlivost (ČB): 0 lx
Den/Noc: ano
Podpora WDR: ano - WDR Pro (120dB)
Podpora automaticky řízené clony P-iris: ano
Podpora automaticky řízené clony: ano
Mechanicky odklopitelný IR filtr: ano
Objektiv: ano - integrovaný
Integrovaný IR přísvit: ano
Max. dosvit IR přísvitu: 30m
Vlastnosti objektivu
Ohnisková vzdálenost: f 2,8 mm
Úhel záběru (horizontální): 109°
Clonové číslo: F 1,3
Podpora IR (den/noc): ano
Regulace clony: automatická (P-iris)
Max. doporučené rozlišení kamery: 2 Mpix
Asférický objektiv: ano
Video
Komprese: H.265, H.264, MJPEG
Maximální rozlišení: 1920 x 1080 px
Počet snímků při max. rozlišení: 30 s.
Max. počet snímků: 30 s.
Multi-streaming: ano
Počet streamů: 4
Max. počet klientů: až 10
Audio
Komprese: G.711, G.726
Obousměrné audio: ano
Integrovaný mikrofón: ano
Rozhraní
Síťové rozhraní: 1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet
Analogový výstup: ano
Digitální vstup: 1x
Digitální výstup: 1x
Slot paměťových karet: 1x microSD/SDHC/SDXC
Audio vstup: ano
Audio výstup: ano
Mechanické provedení
Provedení: venkovní
Typ kamery: dome - půlkoule
Krytí: IP66 a IK10
Šířka: 155 mm
Výška: 155 mm
Hloubka: 104 mm
Vlhkost: 90% HR
Hmotnost: 873 g
Min. provozní teplota: -30°C
Max. provozní teplota: 50°C
Min. provozní teplota při napájení PoE 802.3af: -30 °C
Max. provozní teplota při napájení PoE 802.3af: 50 °C
Schválení a normy: CE, LVD, FCC Class B, VCCI, C-Tick, UL
Napájení zařízení
Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: ano
Napájení: 12V DC
Spotřeba: 10 W